+38 (068) 351 21 74+38 (063) 171 74 86

ул. Героїв Севастополя, 30Київ, Україна

+38 (068) 351 21 74+38 (063) 171 74 86

ул. Героїв Севастополя, 30Київ, Україна

Головна > Договір публічної оферти

Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на умови, які вказані нижче. Інформаційний ресурс сайт орієнтований на користувачів, які шукають інформацію про лікаря Олега Михайловича Симонова, і бажають отримати консультацію. Ця угода створена для врегулювання відносин між Адміністрацією сайту https://dr-symonov.com/ та фізичною особою, яка здійснює пошук інформації на цьому ресурсі, - Користувачем. Вищевказаний інформаційний ресурс доступний Користувачеві 24 години на добу 7 днів на тиждень без перерв, за винятком часу проведення необхідних ремонтних і регламентних робіт. Наш сайт і будь-які послуги, представлені на ньому, пропонуються за принципом "as is" ("як є") без будь-яких гарантійних зобов'язань. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація має право на прийняття або неприйняття інформації, внесення змін або видалення будь-якої інформації, розміщеної на сайті, в будь-який час і без попереднього оповіщення користувачів.
Угода користувача Предмет і сторони Угоди користувача

Ця Угода користувача (надалі - Угода) регулює відносини з користування веб-сайтом у мережі Інтернет з адресою тут посилання (надалі - "Сайт") між Адміністрацією Сайту, надалі - Адміністрація, та фізичною особою, яка здійснює пошук інформації на цьому Сайті, надалі - Користувач. Адміністрація розміщує на Сайті таку інформацію: - текстову інформацію; - відеоматеріали у форматі, встановленому Адміністрацією; - фотоматеріали у форматі, встановленому Адміністрацією; - посилання на матеріали, розміщені на цьому інформаційному ресурсі, або на інших інформаційних ресурсах.

Права та обов'язки сторін угоди
Користувач має право:
- вільно здійснювати пошук, отримання інформації на Сайті будь-яким законним способом;
- коментувати надану інформацію за наявності можливості таких коментарів;
- здійснювати інші дії щодо дотримання встановлених Адміністрацією Правил.

Адміністрація має право:
- вся інформація та матеріали, розміщені на цьому Сайті, представлені без гарантії того, що вони не можуть містити помилку. Адміністрація має право змінювати інформацію та матеріали, розміщені на цьому Сайті, у будь-який час і без попереднього оголошення про такі зміни;
- створювати, змінювати, скасовувати Правила користування Сайтом на власний розсуд без попереднього повідомлення Користувача про такі зміни;
- за необхідності обмежити доступ до певної розміщеної інформації;
- видалити раніше розміщену інформацію за порушення умов Угоди; Користувач зобов'язується:
- використовувати представлену інформацію Сайту виключно в некомерційних, ознайомлювальних цілях;
- у коментарях або відгуках не використовувати нецензурну лексику, не розповсюджувати інформацію, що спрямована на пропаганду війни, розпалювання національної, расової чи релігійної ненависті та ворожнечі, а також іншу інформацію, за розповсюдження якої передбачена кримінальна або адміністративна відповідальність;
- не порушувати роботу сайту шляхом розміщення інформації, що містить віруси, створення додаткового навантаження на сервер, застосування програм, не зумовлених функціональним змістом інформаційного ресурсу та іншими способами.

Адміністрація зобов'язується:
- здійснювати захист особистої інформації Користувача від неправомірного доступу, знищення, а також від інших неправомірних дій усіма технічними засобами, що знаходяться в її розпорядженні;
- у разі розміщення Користувачем інформації, поширення якої обмежено або заборонено законами, або винести Користувачеві попередження та видалити таку інформацію, або застосувати один, або кілька заходів одночасно;
- надати всю доступну інформацію про Користувача уповноваженим на те органам державної влади у випадках, встановлених законодавством України.

Правила користування матеріалами Сайту
Адміністрація закріплює за собою всі належні Сайту права, включно з, але не обмежуючись лише ними, всі авторські права, торговельні марки, патенти, комерційні таємниці та будь-які інші права, які Адміністрація може мати на Сайті, його вміст, будь-які послуги, що надаються. Будь-яке використання матеріалів Сайту допускається тільки з дозволу Адміністрації Сайту. Ця Угода визначає умови та порядок використання матеріалів Сайту. Під використанням розуміється будь-яке відтворення, розповсюдження, переробка та інші способи, передбачені Законом України "Про авторське право і суміжні права". При публікації матеріалів Сайту кожен Користувач зобов'язаний дотримуватися таких правил:
- передрук матеріалів можливий тільки при дотриманні ст. 21-25 Закону України "Про авторське і суміжне право" та Закону України "Про приєднання України до Договору Всесвітньої організації інтелектуальної власності про авторське право";
- оформляти посилання на джерело матеріалів, а саме поміщати активне гіперпосилання на ресурс Dr. Симонов.
Використання інформації без відповідного активного гіперпосилання на Сайт або письмової згоди Адміністрації заборонене і несе за собою настання відповідальності згідно з чинним законодавством України у сфері захисту інтелектуальної власності. Ігнорування зазначених положень є порушенням законодавства про авторське право. Незнання зазначених положень не звільняє від відповідальності за їх порушення. Адміністрація приймає той факт, що розміщена інформація може використовуватися пошуковими або іншими автоматизованими сервісами та іншими способами;
Особам, які використовують будь-які матеріали Сайту, слід обговорити отриману на ньому інформацію зі своїм лікарем.
Інформація на цьому Сайті призначена для ознайомлення і не може бути підставою для діагностики або лікування без участі лікаря.

Никакие из опубликованных материалов не могут быть заменой медицинскому осмотру и не должны использоваться как руководство к лечению.
Відповідальність сторін правочину
Адміністрація не несе відповідальності за зміст консультацій, а також достовірність відповідей у коментарях. Подібна інформація носить виключно рекомендаційний, ознайомлювальний характер і не є остаточним керівництвом до дії, тим більше, не замінює особистий візит до лікаря. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, завдану вашому здоров'ю самостійним лікуванням, проведеним за рекомендаціями, отриманими на Сайті.

За зміст розміщеної на Сайті інформації рекламного характеру Адміністрація Сайту не несе відповідальності. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець. Адміністрація не несе відповідальності за зміст банерів та інформаційних матеріалів третіх осіб. Лікарські засоби, інформаційні матеріали про їх застосування, представлені на Сайті, слугують тільки для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування, і можуть бути застосовані після консультації з лікарем.
У разі, якщо Користувачем було розміщено інформацію, поширення якої обмежується або забороняється законами, порушує авторське або інше захищене законом право, всю відповідальність за її розміщення несе Користувач.

Адміністрація не несе відповідальності за розбіжність побажань Користувача та обсягу реально наданих послуг. У разі виникнення форс-мажорної ситуації (наявність вірусів, технічні неполадки тощо) Адміністрація не гарантує збереження інформації, розміщеної Користувачем на Сайті, а також безперебійної роботи Сайту.
Адміністрація не гарантує, що будь-яка з систем Сайту буде працювати безперервно, безпомилково, безпечно. Адміністрація не гарантує відсутність вірусів у програмному забезпеченні та файлах, призначених для завантаження. Користувач погоджується використовувати будь-які служби та будь-яку інформацію на власний розсуд і ризик.

Час та умови дії користувацької угоди
Ця Угода набуває чинності з моменту початку використання інформації на Сайті і поширюється на невизначений термін. Адміністрація має право на односторонню зміну положень Угоди без повідомлення Користувача про такі зміни.