+38 (068) 351 21 74+38 (063) 171 74 86

ул. Героїв Севастополя, 30Київ, Україна

+38 (068) 351 21 74+38 (063) 171 74 86

ул. Героїв Севастополя, 30Київ, Україна

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Адміністрація сайту доктора Симонова Олега Михайловича (адреса) приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх Користувачів. Користувачі сайту https://dr-symonov.com/ можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов'язаних із записом на консультацію, нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зателефонувати Вам, підтвердити запис на консультацію, уточнити зручний час або нагадати про візит. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

Загальні Положення:
1.1. Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання та розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при заповненні форми зворотного зв'язку для запису на консультацію.
Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем у спеціальній формі. Обов'язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.
1.2 Конфіденційність персональних даних - обов'язкова умова для дотримання адміністрацією сайту доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.
1.3 Використання Користувачем сайту https://dr-symonov.com/означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.
1.4 У разі незгоди з умовами Політики Користувач повинен припинити використання сайту доктора Симонова Олега Михайловича https://dr-symonov.com/.
1.5. Ця Політика застосовується тільки до сайту доктора Симонова Олега Михайловича https://dr-symonov.com/. Адміністрація сайту адреса не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на сайті адреса.
1.6 Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту доктора Симонова Олега Михайловича https://dr-symonov.com/.
1.7 Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання свого логіна і пароля, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до даних Користувача.
Ми рекомендуємо використовувати безпечне інтернет-з'єднання, що виключає витік даних Користувача.

Персональні дані:
2.1.доктора Симонова Олега Михайловича https://dr-symonov.com/ збирає персональні дані, а саме: ім'я, контактний телефон. Також, ми можемо уточнити і отримати від Вас дану або додаткову інформацію по телефону.
2.2 Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.
2.3.доктора Симонова Олега Михайловича https://dr-symonov.com/ не збирає IP-адреси користувачів.

Сайт доктора Симонова Олега Михайловича https://dr-symonov.com/ НЕ ЗБИРАЄ IP-АДРЕСИ КОРИСТУВАЧІВ.

3.1.Сайт доктора Симонова Олега Михайловича https://dr-symonov.com/ збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг пов'язаних з наданням консультації.
3.2. Сайт доктора Симонова Олега Михайловича https://dr-symonov.com/ збирає дані для зв'язку з Користувачем, в тому числі направлення повідомлення про надання послуги, інформування Користувача про час консультації, підтвердження часу візиту, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.
3.3 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.


Умови надання доступу до бази даних:
4.1 Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам окрім випадків визначених законодавством України.
4.2 Розкриття персональних даних Користувача відбувається під час оформлення, уточнення часу та присутності на консультації. Зокрема Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту доктора Симонова Олега Михайловича https://dr-symonov.com/ вправі передавати персональні дані адміністрації клініки і лікарю, що лікує, виключно з метою інформування Користувача про консультацію.
4.3 При втраті або розголошенні персональних даних адміністрація сайту доктора Симонова Олега Михайловича https://dr-symonov.com/ інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.
4.4 Адміністрація сайту доктора Симонова Олега Михайловича https://dr-symonov.com/ вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

Зміна користувачем персональної інформації:
5.1 Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану ним персональну інформацію або її частину, скориставшись формою зворотного зв'язку або за телефоном, вказаним на сайті.

Зміна політики конфіденційності:
6.1 Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. У такому випадку, ми замінимо версію документа на сторінці "Політика конфіденційності". Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як адміністрація сайту доктора Симонова Олега Михайловича https://dr-symonov.com/ захищає персональні дані своїх користувачів.


Зворотний зв'язок. Питання та пропозиції:
Всі пропозиції або питання з приводу цієї Політики слід повідомляти в службу підтримки користувачів адміністрація сайту доктора Симонова Олега Михайловича https://dr-symonov.com/ за електронною адресою: moc.liamg%4048vonomiS.rD