+38 (068) 351 21 74+38 (063) 171 74 86

ул. Героїв Севастополя, 30Київ, Україна

+38 (068) 351 21 74+38 (063) 171 74 86

ул. Героїв Севастополя, 30Київ, Україна

ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ ПУХЛИН
ЗАОЧЕРЕВИННОГО ПРОСТОРУ

Велика порожнина в середній частині тулуба між діафрагмою і малим тазом називається заочеревинний простір. У ній розташовано багато життєво важливих органів: підшлункова залоза, дванадцятипала кишка, нирки, наднирники, ободова кишка тощо. Поставити запитання
Усі новоутворення в просторі за або під очеревиною, а також між листками брижі кишечника називають пухлинами заочеревинного простору. Вони розвиваються з різних видів тканин і не пов'язані з будь-якими органами черевної порожнини. Частіше зустрічаються пухлини з мезодермальної, нервової, жирової, сполучної тканин. Їхня небезпека в тривалому безсимптомному перебігу, поки не досягнуть значних розмірів, і частій злоякісності.

ОСНОВНІ СИМПТОМИ ЗАОЧЕРЕВИННИХ ПУХЛИН:

• Болі в ділянці живота;
• Нудота, блювання, порушення травлення;
• Розлади сечовипускання;
• Порушення дихання, задишка при локалізації вогнища у верхній ділянці;
• Варикоз ніг через здавлення судин;
• Втрата ваги, слабкість, погане самопочуття.

ЛІКУВАННЯ:

Радикальне висічення пухлинної тканини - єдиний ефективний метод лікування цієї патології.
Сучасні протоколи лікування значно розширюють можливості хірургічної допомоги навіть у складних випадках із проростанням пухлини у великі судини. У нашій клініці проводять діагностику і лікування таких пухлин як класичним, так і малотравматичним хірургічним методом.
Застосування сучасного обладнання та протоколів лікування допомагають швидше відновлюватися після операції та зменшують ризики ускладнень для пацієнта.
У нашому відділенні ми використовуємо міждисциплінарний підхід, коли хворий за потреби отримує консультацію кількох спеціалістів, і оперує теж кілька лікарів.
Активне застосування в онкології методів реконструктивно-пластичної хірургії дає змогу оперувати складні випадки з проростанням пухлини в магістральні кровоносні судини.
Усі такі операції вимагають від лікаря високого класу хірургічної техніки, багаторічного досвіду, застосування сучасного обладнання та злагодженої роботи з командою анестезіологів.
Саме так побудована робота в нашому відділенні, що дає нам змогу підбирати індивідуальне лікування для різних складних клінічних випадків.
Можливість резекції пухлини з протезуванням магістральних судин дуже складне втручання, яке доступне тільки у висококваліфікованих центрах, таких як наш.
Статистика показує, що рівень 5-річного виживання після комбінованих і симультанних оперативних втручань склав 35,9%. Без хірургічного втручання з аналогічною патологією 5-річний рубіж не пережив ніхто.
Правильно поставлений діагноз і ефективне лікування в нашому відділенні допомагає значно покращувати якість життя і продовжувати його тривалість.

НАША КЛіНіКА

Додайте файл із важливою інформацією(необов'язково)

Дякуємо!

Дякуємо, вашу заявку прийнято! Асистент лікаря зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.

Ми дбаємо про вашу безпеку, тому всі зазначені у формі персональні дані обробляються відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". Відправляючи нам заявку, ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності.

години Роботи:

ПН-ПТ з 9:00 до 17:00