Дякуємо!
Дякуємо, вашу заявку прийнято! Асистент лікаря зв'яжеться з Вами найближчим часом.
ТОТАЛЬНА ПАНКРЕАТЕКТОМІЯ
У разі ураження пухлиною всього органу його видаляють. Під час операції повністю видаляють жовчний міхур, селезінку, частину шлунка і дванадцятипалої кишки. Після такої операції пацієнт довічно приймає ферментні препарати для нормалізації процесу травлення.
ПОКАЗАННЯ ДО ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ПУХЛИНИ ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ:
Ракове новоутворення в підшлунковій залозі є небезпечним онкологічним захворюванням. Тривалий час у нього може не бути симптомів, при цьому порушуючи синтез гормонів і ферментів, що виробляються залозою. Пухлина може проникати в сусідні органи: шлунок, дванадцятипалу кишку і протоки. Хірургічне лікування пухлини підшлункової залози є найбільш ефективним методом.
Показаннями для проведення операції є:
• необхідність у видаленні невеликого первинного вогнища, виявленого на початкових стадіях, з метою повного лікування пацієнта;
• видалення новоутворення в разі великого залучення в процес жовчних проток з метою усунення застою жовчі та відновлення жовчовиділення в зовнішнє середовище через стенти або шкіру;
• паліативна допомога, спрямована на зменшення симптомів онкології, що погіршують якість життя хворих;
• розвиток небезпечних для життя хворого станів, спричинених кровотечею з уражених раком кровоносних судин.
Необхідність у видаленні раку підшлункової залози оцінюють залежно від розмірів новоутворення, стадії захворювання, інвазії в магістральні судини і прилеглі органи, і деяких інших чинників.
Питання резектабельності та операбельності в складних випадках розглядаються на міждисциплінарному онкологічному консиліумі.
НАША КЛіНіКА
Ми дбаємо про вашу безпеку, тому всі зазначені у формі персональні дані обробляються відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". Відправляючи нам заявку, ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності.
години Роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 17:00