+38 (068) 351 21 74+38 (063) 171 74 86

ул. Героїв Севастополя, 30Київ, Україна

+38 (068) 351 21 74+38 (063) 171 74 86

ул. Героїв Севастополя, 30Київ, Україна

Головна > Онкохірургія > Хірургія захворювань підшлункової залози

ХІРУРГІЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ

Підшлункова залоза належить до травної системи, розташована за шлунком на задній черевній стінці. Вона складається з головки з гачкоподібним відростком, тіла та хвоста.
Вивідна протока підшлункової залози сполучена із загальною жовчною протокою. Зовнішньосекреторна її частина є мережею потоків і виділяє ферменти в просвіт дванадцятипалої кишки

Низка захворювань підшлункової залози потребує застосування хірургічних методів лікування.
Наша клініка завдяки багаторічному досвіду і професіоналізму лікарів дають змогу на високому рівні лікувати пацієнтів із хірургічними захворюваннями підшлункової залози, індивідуально вибрати лікувальну тактику і надати кваліфіковану медичну допомогу.
Ми застосовуємо весь арсенал сучасних методів хірургічного лікування патологічних процесів у підшлунковій залозі.
Застосування в лікуванні нових технологій виконання відкритих або малотравматичних операцій з ультразвуковим контролем, відеоендоскопічних операцій дає змогу забезпечити лікування на високому рівні та досягати позитивних результатів.
Протокол FastTrack дає змогу швидше відновлюватися пацієнтам після операції та повертатися до звичайного життя. Застосування нами сучасного хірургічне та рентгенологічне обладнання підвищує надійність хірургічного втручання. Ми використовуємо найкращі європейські стандарти лікування хворих із патологією підшлункової залози. 

Підшлункова залоза бере участь у травному процесі, виділяє гормони і секретує інсулін.

Гострі та хронічні панкреатити, кісти й пухлини спричиняють порушення в роботі підшлункової. Для відновлення функцій у таких ситуаціях необхідна допомога хірурга.

- Механічна жовтяниця
- Кіста підшлункової залози
- Пухлина підшлункової залози

МЕХАНІЧНА ЖОВТЯНИЦЯ

Причини
Клінічні прояви
Постановка діагнозу
Лікування

КІСТИ ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ

Походження
Симптоми
Постановка діагнозу
Лікування

ОПЕРАЦІЇ ПРИ РАКУ ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ

ОПЕРАЦІЯ уІППЛА

ПАНКРЕАТОДУОДЕНАЛЬНА РЕЗЕКЦІЯ

ДИСТАЛЬНА ПАНКРЕАТЕКТОМІЯ

ТОТАЛЬНА ПАНКРЕАТЕКТОМІЯ

ПОКАЗАННЯ ДО ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ПУХЛИНИ ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ:

Ракове новоутворення в підшлунковій залозі є небезпечним онкологічним захворюванням. Тривалий час у нього може не бути симптомів, при цьому порушуючи синтез гормонів і ферментів, що виробляються залозою. Пухлина може проникати в сусідні органи: шлунок, дванадцятипалу кишку і протоки. Хірургічне лікування пухлини підшлункової залози є найбільш ефективним методом.
Показаннями для проведення операції є:
- необхідність у видаленні невеликого первинного вогнища, виявленого на початкових стадіях, з метою повного лікування пацієнта;
- видалення новоутворення в разі великого залучення в процес жовчних проток з метою усунення застою жовчі та відновлення жовчовиділення в зовнішнє середовище через стенти або шкіру;
- паліативна допомога, спрямована на зменшення симптомів онкології, що погіршують якість життя хворих;
- розвиток небезпечних для життя хворого станів, спричинених кровотечею з уражених раком кровоносних судин.

Необхідність у видаленні раку підшлункової залози оцінюють залежно від розмірів новоутворення, стадії захворювання, інвазії в магістральні судини і прилеглі органи, і деяких інших чинників.
Питання резектабельності та операбельності в складних випадках розглядаються на міждисциплінарному онкологічному консиліумі.

НАША КЛіНіКА

Додайте файл із важливою інформацією(необов'язково)

Дякуємо!

Дякуємо, вашу заявку прийнято! Асистент лікаря зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.

Ми дбаємо про вашу безпеку, тому всі зазначені у формі персональні дані обробляються відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". Відправляючи нам заявку, ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності.

години Роботи:

ПН-ПТ з 9:00 до 17:00