+38 (068) 351 21 74+38 (063) 171 74 86

ул. Героїв Севастополя, 30Київ, Україна

+38 (068) 351 21 74+38 (063) 171 74 86

ул. Героїв Севастополя, 30Київ, Україна

МІНІМАЛЬНО ІНВАЗИВНА ХІРУРГІЯ (ЛАПАРОСКОПІЧНА)

Лапароскопічна хірургія — це хірургічна техніка, за якої короткі вузькі трубки (троакари) вводять у черевну порожнину через невеликі (менш ніж один сантиметр) розрізи. Через ці троакари вводяться довгі вузькі інструменти. Хірург використовує ці інструменти для маніпулювання, розрізання і зшивання тканин.
Через один із троакарів у черевну порожнину пацієнта вводять вуглекислий газ. Це штовхає передню черевну стінку вгору і звільняє місце для роботи хірурга. Камера, введена через один троакар, з'єднана з відеомонітором. Це дає змогу хірургу побачити вміст черевної порожнини.

Затискачі, ножиці та нитки на кінцях довгих вузьких інструментів вводяться через інший троакар. Низку різних процедур можна виконати лапароскопічно, включно з видаленням жовчного міхура (лапароскопічна холецистектомія), операціями на стравоході (лапароскопічна фундоплікація), операціями на товстій кишці (лапароскопічна колектомія) та операціями на шлунку і селезінці.

Однією з переваг лапароскопічної хірургії є те, що пацієнти відновлюються набагато швидше, ніж після стандартної відкритої операції, під час якої використовується великий розріз. Оскільки хірург робить лише кілька невеликих розрізів, а не один великий розріз, післяопераційний біль зазвичай зменшується.

АДРЕНАЛЕКТОМІЯ (ВИДАЛЕННЯ НАДНИРКОВИХ ЗАЛОЗ)

ЛАПАРОСКОПІЧНА АПЕНДЕКТОМІЯ

ВИДАЛЕННЯ ЖОВЧНОГО МІХУРА (ХОЛЕЦИСТЕКТОМІЯ)

ХІРУРГІЯ ГРИЖ (ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИХ ГРИЖ, ПАХОВИХ, ПУПКОВИХ, СТЕГНОВИХ)

БІОПСІЯ ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ДЛЯ ДИФЕРЕНЦІАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ ПУХЛИННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

НАША КЛіНіКА

Додайте файл із важливою інформацією(необов'язково)

Дякуємо!

Дякуємо, вашу заявку прийнято! Асистент лікаря зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.

Ми дбаємо про вашу безпеку, тому всі зазначені у формі персональні дані обробляються відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". Відправляючи нам заявку, ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності.

години Роботи:

ПН-ПТ з 9:00 до 17:00